Studie z aplikované lingvistiky

Časopis Studie z aplikované lingvistiky vydává dvakrát ročně Vydavatelství Filozofické fakulty Univerzity Karlovy od roku 2010. Zaměřuje se na vybraná témata aplikované lingvistiky, interdisciplinární oblasti popisu jazyka a metodologické otázky s tím spjaté. Vedle odborných studií časopis obsahuje zamyšlení nad aktuálními teoretickými otázkami, polemiky reagující na články publikované v časopise, rozhovory s významnými zahraničními badateli, recenze odborných publikací a aktuální zprávy o dění v oboru, ve středoevropském regionu i mimo něj. Příspěvky jsou v českém, slovenském nebo anglickém jazyce, v odborné radě, která časopis řídí, zasedají přední domácí i zahraniční odborníci.

Navštívit stránky časopisu
Vydavatelství FF UK

Sub-communities within this community

Recent Submissions

View more


© 2017 Univerzita Karlova, Ústřední knihovna, Ovocný trh 560/5, 116 36 Praha 1; email: admin-repozitar [at] cuni.cz

Za dodržení všech ustanovení autorského zákona jsou zodpovědné jednotlivé složky Univerzity Karlovy. / Each constituent part of Charles University is responsible for adherence to all provisions of the copyright law.

Upozornění / Notice: Získané informace nemohou být použity k výdělečným účelům nebo vydávány za studijní, vědeckou nebo jinou tvůrčí činnost jiné osoby než autora. / Any retrieved information shall not be used for any commercial purposes or claimed as results of studying, scientific or any other creative activities of any person other than the author.

DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
Theme by 
@mire NV