Prague Papers on the History of International Relations

Prague Papers on the History of International Relations (PPHIR) vychází od roku 1997 jako ročenka Ústavu světových dějin Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. V roce 2006 byla rozvinuta úspěšná spolupráce s Institutem pro východoevropské dějiny Fakulty historických a kulturních věd Vídeňské univerzity, která vedla k vyššímu počtu přispěvků, a proto v roce 2010 došlo k transformaci na odborný mezinárodní recenzovaný časopis, který vychází dvakrát do roka a v němž jsou publikovány studie převážně k dějinám mezinárodních vztahů. V roce 2009 byl časopis zařazen na Seznamu recenzovaných neimpaktovaných časopisů vydávaných v České republice.

Navštívit stránky časopisu
Vydavatelství FF UK

Sub-communities within this community

Recent Submissions

View more


© 2017 Univerzita Karlova, Ústřední knihovna, Ovocný trh 560/5, 116 36 Praha 1; email: admin-repozitar [at] cuni.cz

Za dodržení všech ustanovení autorského zákona jsou zodpovědné jednotlivé složky Univerzity Karlovy. / Each constituent part of Charles University is responsible for adherence to all provisions of the copyright law.

Upozornění / Notice: Získané informace nemohou být použity k výdělečným účelům nebo vydávány za studijní, vědeckou nebo jinou tvůrčí činnost jiné osoby než autora. / Any retrieved information shall not be used for any commercial purposes or claimed as results of studying, scientific or any other creative activities of any person other than the author.

DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
Theme by 
@mire NV