Show simple item record

dc.contributor.advisorBeneš, Milan,
dc.contributor.authorVetráková, Emília
dc.date.accessioned2019-12-17T16:51:08Z
dc.date.available2019-12-17T16:51:08Z
dc.date.issued2005
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/20.500.11956/90149
dc.description.abstractJednou z nejdůležitějších personálních činností každého vedoucího je hodnocení zaměstnanců. Jsme hodnocení pořád - doma, ve škole, ve společnosti. A možná právě proto máme k této činnosti tak negativní postoj. Přitom, jak se ukazuje dále - v jednotlivých kapitolách této bakalářské práce, hodnocení v zaměstnání se obávat nemusíme. Stačí dobrá připravenost obou stran a hodnocení zaměstnanců pak nemá žádné negativní jevy. Právě naopak. Pro obě strany přináší pouze to pozitivní - rozvoj zaměstnanců a následně i společnosti. V roce 2002, kdy jsem si téma bakalářské práce vybírala, jsem pracovala v jedné společnosti jako asistentka ředitele. Po určitém období jsem se měla posunout na personální oddělení, které v té době vedla, a to pouze po administrativní stránce, jedna pracovnice. Téma Hodnocení zaměstnanců, jsem si vybrala z toho důvodu, že ve společnosti nefungovalo řízení a hodnocení pracovního výkonu. Pokud bych se na zmíněnou pozici posunula, jedna z prvních věcí, které bych se věnovala, by bylo zavedení systematického hodnocení zaměstnanců. Na vytvoření systému hodnocení bych se podílela se všemi zaměstnanci společnosti a to ze dvou hlavních důvodu - dala bych všem zaměstnancům najevo, že jsou to právě oni, koho se systém týká a proto musí být u jeho vzniku a za druhé - systém bych odstartovala popisem pracovních míst jednotlivých zaměstnanců, čímž bych se dokonale seznámila s celou společností. Z osobních důvodu jsem v této společnosti skončila dřív a tím pádem jsem neměla možnost podílet se na vytvoření systému hodnocení sama, tak jak jsem původně plánovala.cs_CZ
dc.languagečeštinacs_CZ
dc.language.isocs_CZ
dc.subjectHodnocení (psychologie)cs_CZ
dc.subjectpersonální managementcs_CZ
dc.subjectZaměstnancics_CZ
dc.subjectČeskocs_CZ
dc.titleHodnocení zaměstnancůcs_CZ
dc.typeBakalářská prácecs_CZ
dc.description.departmentKatedra andragogiky a personálního řízenícs_CZ
dc.description.facultyFilozofická fakultacs_CZ
dc.identifier.aleph000673243
thesis.degree.nameBc.cs_CZ


Files in this item

Thumbnail
Thumbnail

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record


© 2017 Univerzita Karlova, Ústřední knihovna, Ovocný trh 560/5, 116 36 Praha 1; email: admin-repozitar [at] cuni.cz

Za dodržení všech ustanovení autorského zákona jsou zodpovědné jednotlivé složky Univerzity Karlovy. / Each constituent part of Charles University is responsible for adherence to all provisions of the copyright law.

Upozornění / Notice: Získané informace nemohou být použity k výdělečným účelům nebo vydávány za studijní, vědeckou nebo jinou tvůrčí činnost jiné osoby než autora. / Any retrieved information shall not be used for any commercial purposes or claimed as results of studying, scientific or any other creative activities of any person other than the author.

DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
Theme by 
@mire NV