Now showing items 1-2 of 2

  • Spolupráce policie ČR s nevládními neziskovými organizacemi v boji proti obchodu se ženami za účelem sexuálního vykořisťování. 

   Defence status: DEFENDED
   Hrabětová, Jaroslava (Univerzita Karlova, Fakulta humanitních studií, 2006)
   Date of defense: 30. 10. 2006
   Obchod se ženami za účelem sexuálního vykořisťování se považuje za novodobou formu otrokářství a za hrubé porušování základních lidských práv. Je podepřen globalizací, moderními technologiemi a má rozsáhlý vliv na sociální, ...
  • Žena jako pachatelka vraždy 

   Defence status: NOT DEFENDED
   Hrabětová, Jaroslava (Univerzita Karlova, Filozofická fakulta, 2015)
   Date of defense: 7. 9. 2015
   Disertační práce "Žena jako pachatelka vraždy" je deskriptivní studie o pachatelce vraždy, na kterou je nahlíženo především z individuální úrovně, zaměřené na popis charakteristik pachatelky, jež mohly mít vliv ...

   © 2017 Univerzita Karlova, Ústřední knihovna, Ovocný trh 560/5, 116 36 Praha 1; email: admin-repozitar [at] cuni.cz

   Za dodržení všech ustanovení autorského zákona jsou zodpovědné jednotlivé složky Univerzity Karlovy. / Each constituent part of Charles University is responsible for adherence to all provisions of the copyright law.

   Upozornění / Notice: Získané informace nemohou být použity k výdělečným účelům nebo vydávány za studijní, vědeckou nebo jinou tvůrčí činnost jiné osoby než autora. / Any retrieved information shall not be used for any commercial purposes or claimed as results of studying, scientific or any other creative activities of any person other than the author.

   DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
   Theme by 
   @mire NV