• Performance Awareness in Agile Software Development 

   Defence status: DEFENDED
   Horký, Vojtěch (Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta, 2018)
   Date of defense: 11. 6. 2018
   Za agilní metody vývoje softwaru jsou obecně považovány přístupy, kdy jsou programy často sestavovány, testovány a nasazovány. Výsledkem je tak kratší vývojový cyklus. Přístupy typu DevOps pak dovádí tuto koncepci do ...
  • Support for NUMA hardware in HelenOS 

   Defence status: DEFENDED
   Horký, Vojtěch (Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta, 2011)
   Date of defense: 5. 9. 2011
   Cílem této diplomové práce je rozšířit operační systém HelenOS o podporu ccNUMA hardwaru. Text práce obsahuje stručný úvod do problematiky ccNUMA, přehled vlastností NUMA hardwaru a přehled vlastností HelenOS spojených s ...
  • Webová aplikace pro komunikaci mezi učiteli a studenty 

   Defence status: DEFENDED
   Horký, Vojtěch (Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta, 2009)
   Date of defense: 22. 6. 2009
   V r ámci práace bude vytvo řen softwarov ý náastoj Lakmus pro usnadn ění komunikace mezi učiteli a jejich žáky i mezi žáky navzájem. N ástroj bude vytvořen tak, aby byl snadno kon gurovatelný a roz šiřiteln ý o nové funce.

   © 2017 Univerzita Karlova, Ústřední knihovna, Ovocný trh 560/5, 116 36 Praha 1; email: admin-repozitar [at] cuni.cz

   Za dodržení všech ustanovení autorského zákona jsou zodpovědné jednotlivé složky Univerzity Karlovy. / Each constituent part of Charles University is responsible for adherence to all provisions of the copyright law.

   Upozornění / Notice: Získané informace nemohou být použity k výdělečným účelům nebo vydávány za studijní, vědeckou nebo jinou tvůrčí činnost jiné osoby než autora. / Any retrieved information shall not be used for any commercial purposes or claimed as results of studying, scientific or any other creative activities of any person other than the author.

   DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
   Theme by 
   @mire NV